Večer u Vrbů

Máte zájem o rodinnou oslavu, přátelské setkání nebo firemní teambuilding?

Kompletní zážitek v podobě občerstvení a vína po celý večer. Součástí je také možnost degustace a prohlídky vinařství přímo s vinaři a animační program.
Večer u Vrbů je ideální pro uspořádání firemních akcí, rodinných oslav pro skupiny o velikosti od 8 osob. Můžeme
poskytnout i ubytování v prostorách vinařství.

Velký vinný sklep

Zde jsme v roce 1997 začali rozvíjet naše rodinné podnikání
Kapacita je 30-70 osob.
Provoz pouze na objednávku.

Sklep je vhodný pro pořádání firemních akcí, večírků a rodinných oslav. Během vaší návštěvy podáváme jídla z naší kuchyně a vína z našeho vinařství. V případě zájmu o živou hudbu zajistíme cimbálovou muziku nebo harmoniku.

Se zájezdem do vinného sklepa
Sklep je ideální pro větší skupiny od 30 osob. Rezervujte si jedinečné prostory velkého vinného sklepa u Vrbů s večerním programem, občerstvením a zábavou!

Malý vinný sklep

Je součástí jednoho objektu společně s vinařstvím, penzionem a školící místností.

Maximální kapacita je 30 osob.

Prostory jsou vhodné pro pořádání různých přátelských setkání, firemních večírků, rodinných oslav a teambuildingu. Během vaší návštěvy podáváme jídla z naší kuchyně a vína z našeho vinařství. V případě zájmu o živou hudbu zajistíme cimbálovou muziku nebo harmoniku.

Další služby

obohaťte si pobyt o doplňkový program:

Zážitková výprava do vinohradu (exkurze s výkladem a vínem) 1 000 – 2 500,-
Zajistíme Vám živou hudbu
Degustace archivních vín v archivním sklepě 1 000,-/láhev
Ukázka sekání sektů různými předměty a způsoby dvojnásobnou mistryní Libuší Vrbovou (2-6 sektů) – 1 000 – 5 000,-
Vinařský triatlon 3 500,-

Naše kuchyně

Nabízíme klasická jídla, která vytváří domácí a sklepní atmosféru. Dle dohody připravíme jednotnou večeři nebo raut. Základem všech pokrmů jsou kvalitní suroviny od vybraných dodavatelů a poctivá „maminčina“ příprava podle osvědčených receptů.
– Škvarková pomazánka – Škvarková neomrzí. Receptj e v naší rodině po generace.
– TIP! Vepřová krkovička na víně – naše specialita. Naše šéfkuchařka, Radka Vrbová, ji dlouhá léta zlepšovala až ji dovedla k dokonalosti
– Pomalu pečená vepřová kolena – Pečená kolena bez kosti s křupavou kůžičkou a spoustou libového masa. Čerstvý kvasový chléb.
– Pečená kuřecí stehna – Díky pomalému pečení, získáváme i výbornou máslovou šťávičku, která udělá z obyčejného kuřete neobyčejný zážitek. Čerstvý chléb.
– Pomalu pečená kachní prsa – Rozpadající se šťavnaté maso skvěle doplní hlávkové zelí a karlovarský knedlík, podle receptu babičky Vrbové.
– Tažený jablečný štrúdl
– Sýrový talíř
– Smažené řízečky

Rezervace

Pro více informací či rezervaci prostor nás neváhejte kontaktovat na info@uvrbu.cz nebo nám zavolejte na tel. +420 606 712 682.