ImageVinařství a penzion U Vrbů

Manželé Vrbovi, Radka a Jan, začali podnikat v roce 1997. Lásku k vínu a folkloru získali od svých rodičů. Oba pochází z města Hustopeče, srdce vinic a mandloní ležící v samém středu jižní Moravy. Zde s celou rodinou vedou svůj rodinný podnik.

Na začátku vlastnili jeden vinný sklep," Velký sklep", kam hosté dodnes jezdí za zábavou i za poznáním. Věří, že domácí poctivá práce je nejlepší, a proto vše co nabízí, je z vlastní kuchyně nebo vinohradu. Práci si náležitě rozdělili, Radka má na starosti vaření a Jan výrobu vína.

Postupem času se podnikání rozrostlo a od roku 2009 provozují další vinný sklep,"Malý sklep" a penzion. Produkce vína se zvýšila a byli vybudovány větší prostory pro vinařství. 

Nabízí prostory ideální pro firemní večírky, rodinné oslavy, teambuilding a během doby zde strávené se starají o naprostý komfort a příjemný zážitek.

Momentálně se do provozu zapojují i jejich tři dcery. Nejstarší Libuše je absolventkou oboru vinohradnictví a vinařství Mendelovy univerzity a dnes se s společně s taťkou naplno stará o výrobu vína. 

Mladší dcera Radmila absolvovala studium tělesné výchovy na Masarykově univerzitě a svojí vášní ke sportu rodinný podnik obohacuje sportovními aktivitami, výlety a animačními programy.

Nejmladší dcera Marie pomáhá mamce v kuchyni a s obsluhou.

 

  • Přijeďte k nám a užijte si moravskou atmosféru v kvelbeném sklepě se spoustou dobrého vína a jídla, poslechněte si povídání o víně a poznejte jeho technologii výroby a užijte si aktivní pobyt. 

Na Vaší návštěvu se těší:

  • Ing. Jan Vrba - majitel, vinař
  • Radka Vrbová - majitelka, šéfkuchař
  • Ing. Libuše Vrbová - vinařka
  • Mgr. Bc. Radmila Vrbová - učitelka, trenérka, animátorka
  • Marie Vrbová - výpomoc v kuchyni, obsluha

K lidskému štěstí a úsměvné pohodě patří prostřený stůl, víno, přátelé a hudba