Přidejte se do našeho vinařského týmu!

Chcete pracovat v příjemném prostředí rodinného vinařství? Tak neváhejte a podívejte se na aktuální volná pracovní místa!

Pozice POKOJSKÁ

  • Krátkodobá i dlouhodobá spolupráce

  • Úklid a servis pokojů

  • Občasný úklid a výpomoc v kuchyni a vinném sklepě

  • Hodinová mzda plus bonusy

  • Vyžadujeme: flexibilitu, samostatnost, smysl pro úklid a pořádek, chuť do práce

Pozice OBSLUHA VINNÉHO BARU/RECEPČNÍ

  • Brigáda na období červen-srpen (možná i dlouhodobá spolupráce)

  • Práce na směny (i víkendy)

  • Vhodné pro studenty (17 – 25 let)

  • Náplň práce: check-in hostů, obsluha vinného baru a zahrádky

  • Vyžadujeme: flexibilitu, chuť do práce, samostatnost, komunikativnost, základní znalost anglického nebo německého jazyka

  • Získáš: zkušenosti v práci s lidmi, gastronomii a prodeji, znalosti ve výrobě, degustaci a servisu vína

V případě zájmu pište na info@uvrbu.cz nebo nám zavolejte na tel. +420 721 571 862 a rádi Vám sdělíme více informací!